Sposoby płatności

W jaki sposób możesz opłacić swoje zamówienie? Wybierz jedną z oferowanych przez nas metod płatności. Pamiętaj, że każda z nich wpływa na szybkość realizacji złożonego zamówienia.

Uwaga! W trosce o bezpieczeństwo nasze oraz naszych klientów, nie akceptujemy płatności za pobraniem oraz płatności przy odbiorze osobistym w naszych punktach odbioru.

1. IAI Pay

Dzięki IAI Pay dokonasz błyskawicznej i bezpiecznej zapłaty za swoje zamówienie. Metoda ta oferuje płatność poprzez bank, w którym posiadasz własne konto, a także poprzez BLIK. Wpłata dokonana za pośrednictwem IAI Pay zostaje nam natychmiast przekazana, co pozwala na szybką realizację złożonego zamówienia.

2. BLIK

BLIK pozwala na błyskawiczne opłacenie złożonego zamówienia. Z metody tej możesz skorzystać wyłącznie, jeżeli posiadasz konto w banku, który obsługuje ten sposób płatności. Poprzez BLIK szybko i bezpiecznie dokonasz wpłaty. Aby to zrobić, wygeneruj w aplikacji swojego banku specjalny, sześciocyfrowy kod, następnie wpisz go w polu do tego przeznaczonym na etapie realizacji płatności i zatwierdzić transakcję w swojej aplikacji. Płatność poprzez BLIK umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie przez nas procesu realizacji zamówienia.

3. PayPo

PayPo to forma płatności odroczonej. Wybierając ten sposób płatności masz aż 30 dni na dokonanie wpłaty za złożone zamówienie. Co ważne, metoda ta nie przewiduje żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Przed wyborem płatności PayPo upewnij się, że posiadasz konto PayPo. Jeżeli nie - konieczne będzie jego założenie. Dzięki odroczonej formie płatności możesz otrzymać zamówienie bez pobrania środków w chwili dokonywania zakupów - płatność zostanie uregulowana w ciągu 30 dni. Co ważne, możesz również dokonać zwrotu zakupionych produktów – wówczas wartość zamówienia nie zostanie pobrana. Dodatkowo w razie potrzeby, masz możliwość rozłożenia płatności na dogodne dla Ciebie raty.

4. Przelew tradycyjny

Metoda płatności w postaci przelewu tradycyjnego pozwala na dokonanie wpłaty bezpośrednio ze strony swojego banku. Aby opłacić zamówienie należy dokonać przelewu na numer naszego konta bankowego, podanego w zakładce KONTAKT, czyli Smart Food Sp. z o. o. Jesienna 4, 70-807 Szczecin PL48 1600 1462 1817 8232 7000 0001. W celu prawidłowej weryfikacji wpłaty, w tytule przelewu prosimy o wpisanie numeru opłacanego zamówienia, imienia i nazwiska. Pamiętaj jednak, że realizacja zamówienia opłaconego przelewem tradycyjnym wydłuża się, gdyż zostanie rozpoczęta dopiero po zaksięgowaniu wpłaty równej całkowitej kwocie zakupów.

5. Przelew online

Wybierając metodę płatności przelew online, w procesie dokonywania zakupów zostaniesz przekierowany do strony, na której widnieć będzie lista banków spośród której należy wybrać swój bank i kliknąć w jego ikonę. Zostaniesz przekierowany do strony logowania do banku, a następnie na ekranie wyświetlą się wszystkie informacje dotyczące przelewu online, w tym kwota i dane odbiorcy. Na tym etapie należy zatwierdzić dokonanie przelewu, wówczas zamówienie zostaje natychmiast przyjęte do realizacji. 

6. Karta płatnicza

Aby dokonać zapłaty kartą płatniczą, należy uzupełnić dane posiadanej karty w odpowiednim polu do tego przeznaczonym, na etapie dokonywania transakcji. W tym celu przygotuj numer karty, datę jej ważności, a także krótki kod CVV. Wszystkie te informacje znajdują się na karcie. Dzięki uzupełnieniu danych i zatwierdzeniu płatności, środki zostaną pobrane z Twojej karty i rozpocznie się proces realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia. 

7. Apple Pay

Jest to metoda płatności przeznaczona dla posiadaczy urządzeń marki Apple. Apple Pay to szybka i bezpieczna metoda płatności. Wpłata dokonywana jest dzięki uzupełnionym w urządzeniu danym, czyli adresie do wysyłki i danych karty płatniczej. Po wyborze metody Apple Pay wystarczy jedynie potwierdzić transakcję bez uzupełniania dodatkowych danych. Płatność dociera natychmiastowo, co przyśpiesza proces realizacji zamówienia. 

8. Google Pay

Płatność poprzez Google Pay jest bardzo wygodnym, szybkim i bezpiecznym rozwiązaniem. Jest idealna dla tych, którzy składają zamówienia poprzez urządzenia mobilne, w tym w szczególności przez smartfon. Aplikacja Google Pay musi być jednak uzupełniona o Twoje dane, czyli informacje dotyczące karty płatniczej. Podobnie jak w przypadku Apple Pay należy jedynie potwierdzić wykonywaną transakcję. Nie ma więc potrzeby uzupełniania dodatkowych danych, co przyśpiesza proces realizacji płatności.

Zastanawiasz się, jaką formę płatności wybrać? Poniżej zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat oferowanych przez nas metod płatności.
Forma płatności W jaki sposób dokonasz płatności? Jak szybko rozpoczniemy proces realizacji zamówienia?
IAI Pay płatność dokonywana przez przelew bankowy lub BLIK natychmiast
BLIK płatność dokonywana przez wygenerowanie sześciocyfrowego kodu w aplikacji swojego banku, a następnie zatwierdzenie transakcji natychmiast
PayPo płatność odroczona, dokonywana w ciągu aż 30 dni od momentu złożenia zamówienia; możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty po złożeniu zamówienia
Przelew tradycyjny płatność dokonywana bezpośrednio przez swoje konto bankowe na rachunek: PL 48 1600 1462 1817 8232 7000 0001, Smart Food Sp. z o.o., ul. Jesienna 4, 70-807 Szczecin nawet do kilku dni; po otrzymaniu wpłaty równej całkowitej kwocie złożonego zamówienia nawet do kilku dni; po otrzymaniu wpłaty równej całkowitej kwocie złożonego zamówienia
Przelew online płatność dokonywana przez przekierowanie do strony Twojego banku natychmiast
Karta płatnicza płatność dokonywana poprzez uzupełnienie danych swojej karty płatniczej, czyli numeru karty oraz kodu CVV natychmiast; po pobraniu środków z Twojej karty natychmiast; po pobraniu środków z Twojej karty
ApplePay* płatność dokonywana przez przelew bankowy lub BLIK natychmiast
GooglePay* płatność dokonywana przez aplikację Google Pay na urządzeniach mobilnych natychmiast
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 17 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-14
Bardzo miła i profesjonalna obsługa!!!
2023-01-13
Bardzo szybka dostawa - świetnie zapakowana. Niskie ceny. Produkty bardzo dobrej jakości.
pixelpixel