Jumi Jumi
( ilość produktów: 7 )
Napój liczi z nata de coco Jumi Jumi 320 ml
4,91 zł brutto/1szt.(15,34 zł / l brutto)

Napój ananas z nata de coco Jumi Jumi 320 ml
4,91 zł brutto/1szt.(15,34 zł / kg brutto)

Napój truskawka z nata de coco Jumi Jumi 320 ml
4,91 zł brutto/1szt.(15,34 zł / l brutto)

Napój mango z nata de coco Jumi Jumi 320 ml
4,91 zł brutto/1szt.(15,34 zł / l brutto)

Napój banan z nata de coco Jumi Jumi 320ml
4,67 zł brutto/1szt.(14,59 zł / l brutto)

Napój Jumi Jumi Borówka 70% soku 320 ml
4,49 zł brutto/1szt.(14,03 zł / l brutto)

Jumi Jumi Napój malina 70% soku 320 ml
4,49 zł brutto/1szt.(14,03 zł / l brutto)
